Выберите язык:
Проверенные отзывы реальных клиентов.
Alona K. оценил(-а)
Отличное место! Прекрасная терраса . Хорошая кухня. Спасибо. Рекомендуем! Были в мае 2026
Dennis H. оценил(-а)
Food was great and for a more than reasonable price!
Cormac M. оценил(-а)
Great food, wine and ambience. Staff are very helpful and nice. We always dine here when we are in Paris
cyrille g. оценил(-а)
Personnel super sympa, efficace avec un repas tres convenable !
Beatrice D. оценил(-а)
Christian H. оценил(-а)
Bistro de paris comme on les aime, bonne cuisine, personnels sympa, et très bien placé pour accéder au sacré cœur.
Jordan L. оценил(-а)
Bertrand L. оценил(-а)
ambiance sympa mais cuisine quelconque voir médiocre.
Steven B. оценил(-а)
Good food. Friendly service. No rush. Great way to spend some time before a show. Many thanks
Alberta G. оценил(-а)
Buon ristorante dove mangiare cucina francese. Ospitali e gentili. Consiglio